Новини / Участь компанії ПП НВФ "Елітфіто" у Всеукраїнському Ярмарку органічних продуктів

Участь компанії ПП НВФ "Елітфіто" у Всеукраїнському Ярмарку органічних продуктів

12 Вересня, 2016

10 вересня 2016 року у центрі Києва - на Контрактовій площі відбувся Восьмий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Організатор: Федерація органічного руху України

 

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Київської міської державної адміністрації, Швейцарської Конфедерації в рамках Проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

 

Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовували цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Цього року виробники з усієї України запропонували увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби та звичайно натуральні олії, шроти та борошно компанії ПП НВФ "Елітфіто". 

 

На гостей чекали дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадували приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

Зважаючи на актуальність та постійно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, екологічно безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, були запрошені всі бажаючі відвідати Восьмий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів.