Новини / ПП НВФ "Елітфіто" прийняла участь в ІІ Міжнародному інвестиційно-економічному форумі "Партнерство та Перспектива"

20161013 083448

ПП НВФ "Елітфіто" прийняла участь в ІІ Міжнародному інвестиційно-економічному форумі "Партнерство та Перспектива"

20 Жовтня, 2016

12-13 жовтня 2016 року у м. Івано-Франківську відбувся ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива», головною метою якого є поглиблення економічних, підприємницьких та культурних контактів, активізація багатогалузевої співпраці та обмін досвідом з питань економічного і соціального розвитку, презентація можливостей міста як перспективного для інвестування.

У заході взяли участь  делегації  міст-побратимів, представники іноземних дипломатичних місій в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей.

 

Головними пріоритетними напрямками тематичних обговорень та панельних дискусій Форуму стала інвестиційна діяльність донорських фондів та фінансових інститутів, пов’язана з муніципалітетами; розвиток економічної, інвестиційної та туристичної галузей; перспективи розвитку галузі інформаційних технологій; впровадження інновацій як одного з основних елементів розвитку економічної сфери; туристична сфера як основа сучасної індустрії гостинності.

 

 

 

 

 

Також під час проведення форуму відбулося підписання Угоди про Партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Івано-Франківською міською радою.

 

 

На форумі проходить обговорення тенденцій розвитку туристичної, економічної та інвестиційної галузі регіону. У програмі також виставка продукції виробників Івано-Франківська та області, в якій прийняла участь компанія ПП НВФ "Елітфіто".

ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум покликаний стати дієвим механізмом залучення коштів та інвестицій в економіку міста Івано-Франківська.